Svatý Václav
dřevo, řezané, zbytky polychromie, Čechy, 1. pol. 18. století, výška 117 cm, poškozeno - chybí ruce a část základny (Zí)
Návrh na kulturní památku
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Svatý Václav
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |